Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA 02.04.2023.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Palmowa, czyli Meki Pańskiej.
2. We wtorek od g. 17oo Adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Ustanowiony został w celu przeżycia przez Kościół Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa Pana. Szczególnie zapraszam do celebracji Wielkiego czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty wraz ze Zmartwychwstaniem Pańskim.
Liturgia Wielkiego Czwartku i Wielkiego Piątku rozpoczynać się będzie o g. 18oo, natomiast liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o g. 20oo. Na liturgię Wielkiej Soboty proszę przynieść ze sobą świece. W Wielki Czwartek po Mszy św. pozostaniemy przy Ołtarzu Adoracji do g. 22oo. W Wielki Piątek odwiedziny chorych, adoracja od g. 10oo do g. 17.30 przy Ołtarzu Adoracji. O g. 15oo Droga Krzyżowa. W Wielki Piątek po liturgii, przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu i adoracja do g. 22oo. W Wielką Sobotę adoracja przy Bożym Grobie od g. 10oo. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę od g. 10oo do g.12oo, co pół godziny.
W Zmartwychwstanie Pańskie nie będzie Mszy św. o g. 8oo.
W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o g. 8oo, 10oo i 11.30. W pierwszy i drugi dzień świąt, przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierali ofiary na kościół.

4. W środę po Mszy św. zapraszam Panie i Panów do przygotowania Ciemnicy i Bożego Grobu.
5. Do nabycia „Niedziela", „Mały Gość" oraz „Gość Niedzielny".

.