Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA 14.04.2019.


1. Dzisiaj przypada Niedziela Palmowa, czyli Meki Pańskiej. Przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na kościół.
2. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Ustanowiony został w celu przeżycia przez Kościół Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa Pana. Szczególnie zapraszam do celebracji Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty wraz ze Zmartwychwstaniem Pańskim. Liturgia Wielkiego Czwartku i Wielkiego Piątku rozpoczynać się będzie o g. 18oo, natomiast liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o g. 20oo. Na liturgię Wielkiej Soboty proszę przynieść ze sobą świece. W Wielki Czwartek po Mszy św. pozostaniemy przy Ołtarzu Adoracji do g. 22oo. W Wielki Piątek adoracja od g. 10oo do g. 17.30 przy Ołtarzu Adoracji. O g. 15oo Droga Krzyżowa. W Wielki Piątek po liturgii, przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu i adoracja do g. 22oo. W Wielką Sobotę adoracja przy Bożym Grobie od g. 10oo. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę od g. 10oo do g.12oo, co pół godziny. W Zmartwychwstanie Pańskie nie będzie też Mszy św. o g. 8oo. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o g. 8oo, 10oo, 11.30 i o g. 18oo.
3. W środę po Mszy św. zapraszam Panie i Panów do przygotowania Ciemnicy i Bożego Grobu. Zbiórka ministrantów w Wielką Sobotę o g. 9.00
4. Do nabycia „Niedziela", „Mały Gość" oraz „Gość Niedzielny" i paschaliki duże po 12 zł. małe w cenie 6 zł.

Zapowiedzi przedślubne:
Krzysztof Kabata: parafia Parowa i Maria Szustakowska: parafia tutejsza – zapowiedź druga.